Fiyat Politikası - Phixi

FİYAT POLİTİKALARIMIZ

Fiyat Koruması

Fiyat koruma politikası neden uygulanır?

Bu politikanın uygulanma amacı platformlar üzerinde satışlarınızın etkilenmemesi ve bir düzen içerisinde ilerleyişi sağlayabilmek amacı ile yapılmaktadır. İnternet platformlarında belirlediğimiz perakende satış fiyatları ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. E-Ticaret platformlarının sunduğu bizim de izin verdiğimiz kampanyalar haricinde taban fiyatların altında satışlara müdahale edilmektedir.

Rekabeti Önlemek

Dijital Platform üzerinde satışlarda koruma

Platformlar üzerinde oluşturduğumuz taban fiyat uygulaması ile satıcıların arasında oluşabilecek rekabet ile kar marjlarının etkilenmesini önlemek amacı ile fiyatları belirlediğimiz standartlar üzerinde satmanız gerekmektedir.

Kar Marjı Koruması

Satışlarınızda elde ettiğiniz gelirlerin korunması

Sektörümüzün en büyük sıkıntılarından biri olan düşük fiyatlı ürünlere karşılık firmamız size dijital platformları üzerinde yüksek kar marjı olanağı sağlamaktadır. Bu sayede fiziksel mağazalarınız olsun dijital pazarlarda da müşterileriniz ile iletişimlerinizde sorun yaşamayacaksınız.

Kar Marjı Koruması

Takıldığınız noktalarda iletişime geçin.

Koruma politikamız ile ilgili takıldığınız tüm soruları panelden bildirebilirsiniz. Dijital Platformlar üzerinde bulunduğumuz pazarlar hakkında bilgi almak için de aynı şekilde iletişime geçebilirsiniz. Firmamız tüm ticari platformlar üzerinde ürünlerini sergilemektedir. Ürünlerimizin korunması için bu fiyat politikasından yararlanmamız gerekmektedir. Siz de aynı şekilde dijital platformlar üzerinde ürünlerimizi sergilemeyi planlıyorsanız bizim ile iletişime geçip sergilemeyi düşündüğünüz mağazalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

FİYAT LİSTESİ

Şablonumuzu indir buttonundan edinebilirsiniz.